Posuvné dveře – elegantní řešení, jak získat prostor navíc

Vhodně zvolené posuvné, stejně jako klasické dveře dotvářejí interiér. Ovšem posuvné dveře nabízejí i něco navíc. Jejich hlavní předností je, že se neotvírají do místnosti, ale posouvají se po stěně, anebo se zasouvají do stavebního pouzdra. Tím šetří prostor a dávají nám více možností, jak interiér ještě vhodněji zařídit. Vybrat si můžete z několika materiálů a provedení.

Posuvné dveře v provedení na stěnu

Dřevěné nebo celoskleněné posuvné dveře na stěnu nabízejí možnost výběru z několika posuvných mechanismů (kolejnice, kolejnice s garnyží, anebo s bočním dorazem v případě, že chcete dveře zamykat).

Klasická dřevěná garnýž je osvědčeným řešením pro jednokřídlé i dvoukřídlé provedení.

Dvoukřídlé posuvné dveře na stěnu - PRÜM Standard LA, dýha dub Detail garnýže Klassik - posuvné dveře na stěnu PRÜM

Estetický posuvný systém MOVE je dokonalou souhrou designu, funkčnosti i materiálu. Nabízí úzkou konstrukci, zaručuje vysoce funkční element skrytý v kolejnici, minimální hlasitost, snadný posuv dveří, dlouhou životnost a ochranu proti znečištění.

Interiérové dveře PRÜM Stil ST4 Bílý lak, posuvné dvoukřídlé dveře STIL STL4/4 Bílý lak, posuvné kování MOVE Celoskleněné posuvné dvoukřídlé dveře PRÜM Satináto bílé, posuvné kování MOVE

Designové posuvné kování Art představuje vysoce odolné provedení z nerezové oceli. Hydraulický doraz Soft Stop je zárukou komfortního zavírání. Stačí jen mírně zatlačit do dveřního křídla a dveře se samy douzavřou.

Interiérové dveře PRÜM Royal 132 CPL Pera dark, Dvoukřídlé posuvné dveře Royal 132 CPL Pera dark, posuvné kování ART, prosklená stěna Celoskleněné posuvné dveře PRÜM Royal DUO 151-1, posuvné kování ART

Inovativní posuvné kování MINIMA pro dveře na stěnu bez zárubně vyniká svým minimalistickým designem, jednoduchým, ale dokonalým provedením ve všech detailech.

                                      Posuvné dveře PRÜM Standard, posuvné kování MINIMA pro dveře bez zárubně

Posuvné dveře do stěny

Křídlo posuvných dveří do stěny se zasouvá dovnitř do zděné či sádrokartonové příčky.
Po úplném zasunutí je vidět pouze čelo a čelní úchyt dveří. U dveří do stavebního pouzdra je třeba
mít na zřeteli, jaká bude celková tloušťka dveří.

Pouzdra se vyrábí v různých tloušťkách podle toho, jak silné dveřní křídlo se do nich má vejít.
Je třeba i vzít v úvahu, že pro posuvné dveře do stěny je vyžadována tloušťka zdi nejméně 125 mm.
Nešetřete na kvalitě. Šetřete prostor. Více o stylových posuvných dveřích u PRÜM Partnerů.

Posuvné dvoukřídlé dveře do pouzdra - PRÜM Standard LA, CPL javor Posuvné dvoukřídlé dveře do pouzdra - PRÜM Royal LA2-S CPL Touch dub