Prémiová hrana ZDARMA   
zjistit více
Úvod> Prodejní místa> W a Weinzettl, s.r.o.>

Více informaci

Produkty, které nabízíme - vzorkovna W a Weinzettl, s.r.o.

LIPBLED - dýhované interiérové dveře

Unikátní design dveří lipbled, velký výběr moderních nebo klasických modelů umožňuje individuální řešení pro každého zákazníka. Použitím kvalitních druhů dýhy jsou vytvářeny nevšední dveře, které zdůrazní individualitu vašeho interiéru.

Jelikož skutečnou jedinečnost vytváří detaily, je design dveří zaměřen právě na ně. Vybrat si můžete jak z modelů v jedinečných dýhovaných površích Dubu sukatého, které jsou speciálně kartáčovány, tónovány, lakovány či třeba bíle olejovány, tak i z povrchů  z imitace dýhy - tzv. 3D laminátu, klasického laminátu, folie či ze dveří lakovaných.

 

Chcete vědět více?

Ozvěte se nám

Podlahy - dřevěné, vinyl, PVC laminát

PODLAHY SCHEUCHER – dřevěné podlahy

 … jsou darem přírody. Ze všech materiálů, které příroda nabízí, má DŘEVO nejdelší tradici a největší možnosti pro budoucnost.  

 

DŘEVO

 • dává vašemu domovu příjemné kouzlo jedinečnosti, přirozený vzhled a výraznou barvu, vyzařuje z něj teplo a komfort po dlouhé generace.
 • každé prkno tvoří skutečný originál.
 • vytváří zdravé prostředí vašeho domova díky ideálním vlastnostem přírodního materiálu.
 • stále si uchovává svěží vůni lesa.

Vyberte si z jedinečné pestrosti druhů, barev a typů dřeva, které se ve Vašem obydlí stanou obrazem Vašich individuálních představ. Jedinečný výběr nejrůznějších rozměrů podlahových prvků nabízí široké možnosti uspořádání i individuální úpravu přesně na míru danému prostoru.

Plná funkčnost každé dřevěné podlahy Scheucher je zaručena po dobu 30 let. 
 

PODLAHY BEAU FLOR – vinylové podlahy

Vinylové podlahy prakticky nerozeznáte od přírodních materiálů. Vinyl dokonale imituje dřevo i dlažbu, nejen vzhledově, ale i reliéfem a strukturou. Je vhodný pro pokládku na podlahové topení. Vinyl je materiál, který se výborně hodí jako podlahová krytina do prostor s větším provozem i do komerčních prostor. Při pokládce je možno vkládat různé intarzie a lemující bordury dle přání zákazníka.
 

PODLAHY EGGER – laminátové podlahy

Laminátové podlahy se vyznačují nejen lákavým vzhledem, jejich povrch je velmi kvalitně zpracován, snadno se udržuje a je vhodný i pro alergiky. Podlahy ve zcela moderním nebo klasickém stylu a elegantním provedení jsou určeny pro soukromé nebo komerční účely, pro běžné nebo vysoké nároky. Laminátové podlahy se rychle pokládají a lze je rovněž snadno demontovat. Přitom musejí také něco vydržet. Díky robustnímu povrchu jsou odolné proti oděru, poškrábání a vlhkosti. Podlahy Egger se vyrábí v německých závodech v městech Brilon a Wismar. Označení „Made in Germany“ označuje vysokou kvalitu, certifikované procesy a udržitelnost vývoje.

Výhody

 • instalace bez lepení
 • dlouhá životnost
 • snadná údržba
 • poměr kvalita / cena

Chcete vědět více?

Ozvěte se nám

TWIN - kliky, kování, doplňky

Podle našeho hesla „máme kliku do každé ruky“ jsme pro Vás připravili ucelenou nabídku kování pro všechny typy interiérů od bytu, domu až po namáhané interiéry v kancelářských, veřejných a průmyslových provozech. Kováním značky TWIN si lidé a firmy dotváří své interiéry již od roku 1992. TWIN nabízí kompletní sortiment dveřního a okenního kování včetně souvisejících produktů. Jako jsou například kování na sklo, dveřní zavírače, dveřní závěsy a zadlabací zámky, a řadu dalších doplňků ke dveřím a oknům.

Chcete vědět více?

Ozvěte se nám

M&T - kliky, dveřní kování, okenní kování

Neustálé inovace, nová konstrukční řešení, stále nové patenty a průmyslové vzory a především nové originální designy – to je značka kování M&T. Ve spolupráci s českými designéry vyvíjíme nové trendy, zkoušíme nové materiály, spolu s výzkumnými pracovišti aplikujeme nové technologie na naše produkty. Udáváme trendy v oboru nejen v rámci ČR. 
Inspirujte se našimi výrobky, zde vždy najdete vhodné řešení pro Vaše dveře….


Naše dveřní kliky a kování na dveře mají tyto přednosti:

 • dveřní kování je konstruováno pro dokonalý systém montáže a uchycení kliky na dveře
 • na dveřní kliky používáme špičkové techologie povrchových úprav
 • dveřní kování, kliky pro dveře a okna, madla, rozety a další doplňky navrhujeme ve vlastních designech
 • všechny dveřní kliky dodáváme ve stejném designu jako okenní kliky

Chcete vědět více?

Ozvěte se nám

Hülsta - německý značkový nábytek

hülsta
KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Ať už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám.

Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.

hülsta solid
Objevte novou kreativní řadu nábytku z masivu, která vás nadchne. Používají se zde jen ušlechtilé a přírodní materiály jako dřevo z obnovitelných zdrojů, kov, sklo, keramika, vlna a přírodní kůže. Maximální dlouhou živostnost zaručuje: zdokonalené řemeslné zpracování, nové tvarování materiálů, odolnost povrchů, vyspělá technologie a vysoká pevnost.

Now! by hülsta
Je nábytek dostupný pro každého. Ve svých programových řadách, byť se jedná o sériově vyráběný nábytek, můžete vybírat z mnoha barev a forem.
Vaši individualitu uplatníte, pokud si s námi navrhnete svůj interiér v plánovacím programu, společně s kolegy na našich nových vzorkovnách v Praze, Brně a Ostravě.

Můžete si tak splnit nekonečný počet požadavků. Barvy, formy, funkce a různé velikosti mohou být sestaveny jednotlivě. Šatní skříně, postele lze uspořádat variabilně a kombinovat mezi sebou.
Velmi zajímavou nabídkou jsou pak pro Vás zvýhodněné sestavy kompletních ložnic z programů now! by hülsta.

Chcete vědět více?

Ozvěte se nám