Prémiová hrana ZDARMA   
zjistit více

Bílé lakované dveře

Exkluzivní bílé lakované dveře zaujmou na první pohled. Uplatní se jako interiérové dveře i jako vchodové dveře do bytu. Vybírat si můžete z plných i prosklených variant.

Úvod> Interiérové dveře>

Bílé lakované dveře

Populárním a praktickým povrchem je vysoce kvalitní akrylátový lak vytvrzovaný UV zářením se zdravotním atestem, nanášený na dveře formou nástřiku. Trhu jednoznačně kraluje lak – Bílá exclusiv (u interiérových dveří PRÜM odstín RAL 9010 a 9016). Bíle lakované dveře mají velice univerzální použití a doplní téměř každý design interiéru. Výhodou je především výběr z široké škály barev v jakémkoliv odstínu vzorníku RAL.

Interiérové dveře PRÜM v Bílém laku v sobě snoubí nadčasovou eleganci a moderní design. Atraktivní frézování v křídle u bíle lakovaných dveří Royal 2D a Royal 4D odpovídá současným trendům a dává dveřím Royal punc luxusu.

Všechny bíle lakované dveře ROYAL používají stejné designové prvky a v kombinaci s jednoduchými výřezy dosahují harmonicky vyváženého spojení. Prostřednictvím jemného frézování v křídle, které se rozprostírá po šířce nebo délce dveřního křídla, vzniká individuální a jedinečný styl.

Detaily frézování v křídle dveří Royal 2D a Royal 4D

Téměř výhradní použití laků bez rozpouštědel je pro interiérové dveře PRÜM samozřejmostí. Všechny bílé dveře PRÜM jsou „Testovány na škodlivé látky“ – certifikace ECO. PRÜM je jedním z prvních výrobců interiérových dveří, který má osvědčení vlivu na životní prostředí svých výrobků. Interiérové dveře PRÜM jsou PEFC a FSC certifikované a přispívají tak i k zodpovědnému lesnímu hospodářství. Použitím vysoce kvalitních akrylátových laků, šetrných k životnímu prostředí zajišťujeme minimální dopad na životní prostředí.

  • Jednokřídlé i dvoukřídlé bílé interiérové dveře PRÜM Royal 251 s prosklením LA3-S, sklo Mikado 2
  • Bíle lakované dveře do koupelny PRÜM Profila PF2
  • Interiérové prosklené bílé dveře s nadsvětlíkem a bočním světlíkem PRÜM Standard LA
  • Luxusní interiérové jednokřídlé i dvoukřídlé prosklené bílé dveře PRÜM Classic
  • Bílé interiérové dveře posuvné i otočné s prosklením LA1 i plné PRÜM Modena
  • Bílé jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné prosklené dveře na stěnu PRÜM Stil ST3/3
  • Plné bílé posuvné dveře zasouvací do zdi PRÜM Royal 251
  • Interiérové bílé dveře se stylovým prosklením LA2-S a vyfrézovanými drážkami PRÜM Royal 254
  • Bílé interiérové dveře s nerezovými zárubněmi PRÜM Standard

Vybrané interiérové dveře PRÜM jdou vyrobit také jako Lakované.

Prohlédnout bílé Lakované dveře

Chcete se na něco zeptat?

Ozvěte se nám...

Nebo nám napište