/

Bílé lakované dveře

Exkluzivní bílé lakované dveře zaujmou na první pohled. Uplatní se jako interiérové dveře i jako vchodové dveře do bytu. Vybírat si můžete z plných i prosklených variant.

Úvod> Interiérové dveře>

Bílé lakované dveře

Populárním a praktickým povrchem je vysoce kvalitní akrylátový lak vytvrzovaný UV zářením se zdravotním atestem, nanášený na dveře formou nástřiku. Trhu jednoznačně kraluje lak – Bílá exclusiv (u dveří PRÜM odstín RAL 9010 a 9016). Bíle lakované dveře mají velice univerzální použití a doplní téměř každý design interiéru. Výhodou je především výběr z široké škály barev v jakémkoliv odstínu vzorníku RAL.

Interiérové dveře PRÜM v Bílém laku v sobě snoubí nadčasovou eleganci a moderní design. Atraktivní frézování v křídle u bíle lakovaných dveří Royal 2D a Royal 4D odpovídá současným trendům a dává dveřím Royal punc luxusu.

Všechny bíle lakované dveře ROYAL používají stejné designové prvky a v kombinaci s jednoduchými výřezy dosahují harmonicky vyváženého spojení. Prostřednictvím jemného frézování v křídle, které se rozprostírá po šířce nebo délce dveřního křídla, vzniká individuální a jedinečný styl.

Detaily frézování v křídle dveří Royal 2D a Royal 4D

Téměř výhradní použití laků bez rozpouštědel je pro dveře PRÜM samozřejmostí. Všechny bílé dveře PRÜM jsou „Testovány na škodlivé látky“ – certifikace LGA. PRÜM je jedním z prvních výrobců dveří, který má osvědčení vlivu na životní prostředí svých výrobků. Dveře PRÜM jsou PEFC a FSC certifikované a přispívají tak i k zodpovědnému lesnímu hospodářství. Použitím vysoce kvalitních akrylátových laků, šetrných k životnímu prostředí zajišťujeme minimální dopad na životní prostředí.

Vybrané dveře PRÜM jdou vyrobit také jako lakované.

Prohlédnout bílé lakované dveře

Chcete se na něco zeptat?

Ozvěte se nám...

Nebo nám napište

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace