Prémiová hrana ZDARMA   
zjistit více

Skleněné dveře

Hledáte inspiraci v bydlení a stále nenacházíte to pravé? Pokud milujete dostatek světla a nechcete o něj ochudit ani svůj interiér, tak možná právě pro Vás jsou ideální volbou celoskleněné dveře.

Úvod> Interiérové dveře>

Skleněné dveře

Celoskleněné dveře se hodí jak do bytu, domu, tak i do kanceláří či hotelů. Nejenom, že jsou skleněné dveře velice efektním designovým prvkem, ale zároveň jsou i prvkem funkčně-bezpečnostním. Celoskleněné dveře dodáváme v tloušťce skla 8 mm. Sklo použité do skleněných dveří je vždy bezpečnostní (ESG sklo), což znamená, že je běžným způsobem prakticky nerozbitné. Pokud však k jeho rozbití dojde zvláště násilným způsobem, sklo se roztříští do malých střepů, které mají oblé hrany ( jako rozbité sklo u automobilu).

Čisté linie a neutrální vzory mohou být zakomponované do jakéhokoliv interiéru. Záměrně byly vynechané barvy – jen křivky a jemné stínování hraje důležitou roli v designu. Zvláštním inovativním doplňkem je použití laserové gravírovací techniky pro jedinečnou povrchovou úpravu.

Celoskleněné dveře otočné – jednokřídlé, dvoukřídlé

Otočné jednokřídlé celoskleněné dveře PRÜM kombinují tradiční způsob otevírání s moderním sklem. U dvojkřídlých dveří je nejvíce jedno vedlejší sklo - vybavené západkou, aby ho bylo možné v případě potřeby otevřít.

  • Celoskleněné dvoukřídlé dveře PRÜM, motiv DUO 151-3
  • Bílé prosklené dveře PRÜM Royal 254-LA2-S a celoskleněné dveře motiv Flora 2
  • Dvoukřídlé celoskleněné dveře, motiv Opus, prosklená stěna

Celoskleněné dveře posuvné – jednokřídlé, dvoukřídlé

Nadčasovým řešením posuvných dveří v interiéru jsou dveře celoskleněné. Zastávají pevné místo v moderní architektuře. Spojením kvalitního kování a PRÜM designového skla Vám nabízíme řešení, které je vhodné do každého interiéru. Design, transparentnost a elegance dopĺňují detailní zpracování výrobků.

  • Posuvné celoskleněné dveře PRÜM na stěnu, motiv skla DUO 151-1, posuvné nerezové kování Art, prosklená stěna
  • Posuvné dvoukřídlé celoskleněné dveře, motiv skla Mikado, posuvné kování SLIM, prosklená stěna
  • Bílé prosklené dveře PRÜM Royal 110-LA3 s nadsvětlíkem a posuvné celoskleněné dveře PRÜM, prosklená stěna

Vyberte si motiv celoskleněných dveří PRÜM

Prohlédněte si naše dveře

Chcete se na něco zeptat?

Ozvěte se nám...

Nebo nám napište

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace