/

EU projekty

Úvod>

EU projekty

Název projektu: Energetické úspory v objektu společnosti W a Weinzettl, s.r.o. v Soběslavi

Společnost W a Weinzettl, s.r.o. realizuje v letech 2019 a 2020 projekt v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Program Úspory energie, IV. Výzva s názvem Energetické úspory v objektu společnosti         
W a Weinzettl, s.r.o. v Soběslavi

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je realizace energeticky úsporných opatření v provozovně firmy, které povedou ke snížení nákladů na energie, snížení emisí CO2  a v konečném důsledku ke snížení konečné spotřeby energie firmy. 

Název projektu: Akumulace energie ve společnosti W a Weinzettl, s.r.o.
    
Společnost W a Weinzettl, s.r.o. realizuje v letech 2019 až 2021 projekt v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Nízkouhlíkové technologie IV. Výzva - b) Akumulace energies názvem Akumulace energie ve společnosti W a Weinzettl, s.r.o.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení technologie akumulace energie do provozu společnosti žadatele, čímž bude nastaven proces efektivnějšího hospodaření s energií v objektu provozovny společnosti W a Weinzettl, s.r.o.

Chcete se na něco zeptat?

Ozvěte se nám...

Nebo nám napište

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace