Prémiová hrana ZDARMA   
zjistit více

O nás

Představujeme spojení české rodinné firmy s tradicí a kvalitou Made in Germany.

Úvod>

O nás

Výhradní dovozce interiérových dveří PRÜM W a Weinzettl, s.r.o.

Náš příběh začal u sádrokartonů a stavění dřevostaveb, odkud již nebylo daleko k montážím interiérových dveří. Psal se rok 1993, když jsme otevřeli první prodejnu dveří. Ale až spoluprací s firmou PRÜM Türenwerk GmbH v roce 1996 začala naše cesta nabírat ten správný směr.

Na prodej a montáž interiérových dveří se specializujeme 30 let a jsme výhradními dovozci interiérových dveří prestižní německé značky PRÜM pro Českou a Slovenskou republiku. Díky rozsáhlé síti PRÜM Partnerů a několika vlastním vzorkovnám jsme se postupně rozšířili po celé republice. Rozsáhlá síť prodejců umožňuje, aby byly dveře snadno a rychle dostupné našim zákazníkům.

Kvalita Made in Germany v sobě snoubí krásné provedení dveří, které ocení i nároční klienti s citem pro design, precizní zpracování, kvalitní materiály, dlouhou životnost a spolehlivost za rozumnou cenu.

Pár slov majitele

„Ještě před založením naší rodinné firmy působil můj otec Petr Weinzettl st. v rakouské společnosti zabývající se výrobou interiérových dveří. Všechny načerpané zkušenosti zúročil, když jsme před 30 lety společně založili firmu. Později jsme se stali výhradními dovozci interiérových dveří PRÜM, které spojují prvotřídní německou kvalitu a elegantní design. Dveře se staly naší vášní spojenou s každodenním životem. Interiérové dveře jsou to první, co upoutá moji pozornost, ať už jsem kdekoli. Jednou jsem dokonce v jednom penzionu vysadil dveře, abych zjistil odkud jsou.“

Petr Weinzettl

Majitel

Naše filozofie a hodnoty

Několik věcí, kterých se držíme

Kvalitní interiérové dveře bez kompromisů

Hlavní filosofií naší firmy je prodávat kvalitní dveře a poskytovat profesionální a kvalitní servis, na který se zákazník může spolehnout. Nestává se nám, že by nám zákazník během pěti let užívání interiérových dveří PRÜM volal s nějakým problémem v kvalitě nebo funkčnosti dveří. Máme vlastní dopravce, kteří zajišťují dodávky interiérových dveří PRÜM včas a dle našich potřeb.

Srdcem firmy je tým lidí

Naše firemní kultura vychází z rodinných hodnot. Být rodinnou firmou má své pro i proti. „Samozřejmě záleží na vztazích v konkrétní rodině, ale u nás v tom vidím spíše výhodu“, říká majitel firmy Petr Weinzettl. V takové firmě je podle něj větší loajalita a lepší komunikace. Fluktuace zaměstnanců je malá, většina zaměstnanců tu pracuje alespoň 10 let. Ten správný kolektiv je totiž potřeba stmelovat. Pracovníci pak drží spolu, a to se odráží i na práci, kterou pro zákazníky odvádí. Chod celé firmy stojí a padá na lidech a my máme štěstí na ty správné. Srdcem firmy je tým lidí, bez kterých by firma nebyla taková, jaká je.

Dveře, které dělají domov

Naším cílem v budoucnu je udržet a zvyšovat kvalitu našich dveří. Naše společnost se zaměřuje na zákazníky, kteří si potrpí na kvalitu a dokáží ji ocenit. Nechceme rozšiřovat firmu, nebo kolektiv na úkor kvality našich služeb a nabízených výrobků. Vyzkoušejte kvalitu interiérových dveří PRÜM na vlastní kůži a spolupracujte s lidmi, kteří spolu drží jako rodina!