Posuvné dveře

Elegantní řešení, jak získat prostor navíc

Úvod> Interiérové dveře>

Posuvné dveře

Vhodně zvolené posuvné, stejně jako klasické dveře dotvářejí interiér. Ovšem posuvné dveře nabízejí i něco navíc. Jejich hlavní předností je, že se neotvírají do místnosti, ale posouvají se po stěně, anebo se zasouvají do stavebního pouzdra. Tím šetří prostor a dávají nám více možností, jak interiér ještě vhodněji zařídit. Vybrat si můžete z několika materiálů a provedení.

Posuvné dveře v provedení na stěnu

Dřevěné nebo celoskleněné posuvné dveře na stěnu nabízejí možnost výběru z několika posuvných mechanismů (kolejnice, kolejnice s garnyží, anebo s bočním dorazem v případě, že chcete dveře zamykat).


Estetický posuvný systém MOVE je dokonalou souhrou designu, funkčnosti i materiálu. Nabízí úzkou konstrukci, zaručuje vysoce funkční element skrytý v kolejnici, minimální hlasitost, snadný posuv dveří, dlouhou životnost a ochranu proti znečištění.


Designové posuvné kování Art představuje vysoce odolné provedení z nerezové oceli. Hydraulický doraz Soft Stop je zárukou komfortního zavírání. Stačí jen mírně zatlačit do dveřního křídla a dveře se samy douzavřou.


Posuvný systém SLIM je k dostání v nerezovém provedení a vyznačuje se obzvláště vysokým komfortem posuvu. Je dostupné ve variantách pro skleněné i dřevěné dveře (max. nosnost 50 kg).


Inovativní posuvné kování MINIMA pro dveře na stěnu bez zárubně vyniká svým minimalistickým designem, jednoduchým, ale dokonalým provedením ve všech detailech.

Posuvné dveře do stěny

Křídlo posuvných dveří do stěny se zasouvá dovnitř do zděné či sádrokartonové příčky. Po úplném zasunutí je vidět pouze čelo a čelní úchyt dveří. U dveří do stavebního pouzdra je třeba mít na zřeteli, jaká bude celková tloušťka dveří.

Pouzdra se vyrábí v různých tloušťkách podle toho, jak silné dveřní křídlo se do nich má vejít. Je třeba i vzít v úvahu, že pro posuvné dveře do stěny je vyžadována tloušťka zdi nejméně 125 mm.


Nešetřete na kvalitě. Šetřete prostor. Více o stylových posuvných dveřích u PRÜM Partnerů.

Soubory ke stažení

Montáž posuvného kování SLIM k celoskleněným dveřím PRÜM - video MP4 / 70.43 MB Stáhnout

Všechny naše dveře PRÜM jdou vyrobit také jako posuvné.

Prohlédněte si naše dveře

Chcete se na něco zeptat?

Ozvěte se nám...

Nebo nám napište

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace