/

PREMIUMKANTE - Inovativní hrana dveří PRÜM

Exkluzivní novinka! PRÜM je jediným výrobcem v oboru interiérových dveří, který přichází na trh s unikátní hranou na dveřním křídle.

Úvod> Aktuality>

PREMIUMKANTE - Inovativní hrana dveří PRÜM

Exkluzivní novinka! PRÜM je jediným výrobcem v oboru interiérových dveří, který přichází na trh s unikátní hranou na dveřním křídle.

Exkluzivní novinka - Premiumkante – Inovativní hrana dveří PRÜM

Dveře v interiéru hrají jednu z hlavních rolí. Dokáží jej pozvednout na vyšší úroveň a dodat pocit luxusu. Pokud se rozhodujete jaké interiérové dveře si vybrat, měla by být na prvním místě především kvalita a nadčasový design.

PRÜM je jediným výrobcem v oboru interiérových dveří, který přichází na trh s unikátní hranou na dveřním křídle. Jedinečnost spočívá již v samotné výrobě této hrany.

Shlédnout video z výroby dveří s Premiumkante můžete >> ZDE <<

Použitím horkovzdušné technologie AIRTEC je vyrobena nová ABS hrana Premiumkante tloušťky 2mm bez nutnosti použití tavného lepidla.Díky nové hraně, která je ve stejném dekoru a struktuře jako povrch dveří vzniká bezespárové napojení povrchu dveřního křídla s hranou křídla. Takto vyrobená nová hrana je velmi odolná a elegantní na pohled. Tuto jedinečnost ocení zejména zákazníci na světlých dekorech dveří. Design dveří totiž není narušen „černou linkou“ z ulpívajících nečistot, tak jako u běžných ABS hran a technologií používajících tavná lepidla.

Vzhledem k tomu, že výroba linky s touto technologií je jak časově, tak finančně velmi náročná,bude PRÜM minimálně po dobu 2 let jediným výrobcem této hrany v oboru interiérových dveří.

Premiumkante a její výhody:

  • Vysoká odolnost proti mechanickému poškození
  • Velmi elegantní na pohled – malý rádius na hraně dveří i na zárubni
  • Odolnost vůči znečištění
  • Vysoká odolnost pro UV záření a odolnost proti působení světla – žádné zažloutnutí hrany ani po letech
  • Výrazně vyšší odolnost vůči vodě a vodní páře – má vliv na velmi dlouhou životnost dveří
  • Snadná údržba
  • Velmi bezpečné provedení – malý rádius na hraně dveří snížené riziko zranění (splňuje bezpečnostní požadavky normy DIN EN 527-2)

 

Dveře a zárubně PRÜM navíc disponují certifikátem zdravotní nezávadnosti ECO a certifikáty PEFC a FSC.

Na jednotlivé modely dostupné v povrchu CPL laminát s Premiumkante se můžete podívat  >> ZDE <<

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace